ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Компресійний трикотаж

Компресійний трикотаж купити в Україні

Компресійний трикотаж - це по-особливому переплетені нитки поліестеру, еластану та бавовни. Така тканина дозволяє створювати вироби, які покращують відтік крові з кінцівки, але при цьому дозволяють шкірі «дихати». Сучасні технології дозволили здійснити це за допомогою високотехнологічних верстатів. Вони забезпечують спеціальну в'язку нитки і переплетення різних матеріалів з метою досягнення різних рівнів тиску в готовому виробі.

Якщо на роботі ви змушені довго проводитисвій час на ногах, то незабаром з'являться перші симптоми прийдешніх ускладнень: шкіра ніг покриється неприємними на вигляд судинними зірочками або варикозними вузлами. Це може бути проявом початкового етапу варикозного розширення вен. Ноги при цьому швидко втомлюються, а до кінця робочого дня неминуче набрякають. При відсутності лікування перебіг хвороби в подальшому може призвести до появи некрозу тканин. У групі ризику також вагітні і люди з генетичною схильністю. Тут і приходить на допомогу компресійний трикотаж.

Компресійний трикотаж: лікувальний ефект

Лікувальний ефект компресійного трикотажу досягається завдяки різним рівням тиску на поверхню в різних частинах ноги. По венах кров тече вгору. Щоб допомогти серцю перекачувати кров з кінцівки тиск на щиколотці досягає 100% з заявленого виробником. В районі ікри 75%, а в нижній третині стегна всього 40%. Таким чином при стисненні нижній частині кінцівки поліпшується відтік крові.

Компресійна білизна: класифікація

  • Профілактичне білизна застосовується без консультації флеболога і призначена для попередження захворювань ніг. Може бути рекомендована для загальної підтримки здоров'я. Ступінь компресії - 16-19 мм рт. ст.
  • Лікувальна компресійна білизна може застосовуватись тільки після консультації з лікарем-флебологом. Це відбувається через наявність протипоказань до носіння, а також для більш точного визначення необхідного ступеня компресії.

Лікувальна компресійна білизна виготовляється у трьох різних формах:

  • гольфи (до колін),
  • панчохи (до середини стегна),
  • колготи.

Вибір форми здійснюється лікарем в залежності від зовнішньої і внутрішньої локалізації уражених вен на кінцівці.

Ступінь компресії визначає поділ компресійної білизни на класи:

  • 1 клас компресії: 19-20 мм рт. ст. Застосовується при виникненні зовнішніх проявів у вигляді судинних зірочок, якщо УЗД виявило варикоз глибоких вен, а також при венозній недостатності.
  • 2 клас компресії: 23-33 мм рт. ст. Вживається при довжині уражених вен 4 і більше сантиметрів, постопераційній реанімації, а також для профілактики виникнення некрозу тканин і, як наслідок, тромбофлебіту.
  • 3 клас компресії: 33-46 мм рт. ст. Показаний до застосування при складних порушеннях в роботі судинної системи як нижніх, так і верхніх кінцівок.

Якщо врахувати темпи сучасного життя, а також інші зовнішні негативні фактори, такі як харчування, то можна вважати, що в групі ризику зараз кожен. І, щоб уникнути в подальшому хірургічного втручання, досить просто замість звичайного білизни носити компресійну. Причому, носити не завжди, а лише при наявних навантаження на ноги.

 

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок