Крісла колісні

У житті ніхто не застрахований від травм і серйозних хвороб. Але люди з обмеженими можливостями мають продовжувати активне життя, спілкуватися, відвідувати різноманітні місця. Ідеальним варіантом у цьому випадку є інвалідні коляски. Сучасний ринок пропонує величезний асортимент різноманітних моделей. Вони зможуть істотно спростити людині життя.

Види інвалідних візків

Коляски від сучасних виробників мають багато різновидів. Всі моделі виконані з високоміцних матеріалів. Вони відрізняються своїми технічними особливостями, вартістю. Крісла бувають:

  • з електро- і важільним управлінням;
  • дитячі;
  • стандартні.

Крім цього, можна виділити два типи:

    каталки, рух яких здійснюється за допомогою сторонньої людини;
    коляски, управлінням займається пацієнт самостійно.

Особливості інвалідних каталок

Важільний привід забезпечує зручне управління елементом. Така модель забезпечує інваліду комфорт, високу рухливість і безпеку.

Електропривод дозволяє швидко переміщатися в будь-яке місце. Така коляска буде ідеальною для прогулянок і походів по магазинах. Управління здійснюється за допомогою пульта, який вмонтовано в підлокітник.

При виборі дитячого крісла варто враховувати вік дитини. Крім цього, важливим моментом є:

    особливості захворювання;
    наявність регульованої спинки і підголівника;
    місце експлуатації (є моделі для дому та вулиці);
    можливість заїзду під стіл (дитина-інвалід має отримувати освіту).

Купуючи інвалідний візок, варто задуматися і про пандуси. Якщо раніше спеціальними пристосуваннями оснащували всі в'їзди в під'їзд, в магазин і аптеку, то сьогодні такі конструкції можна зустріти досить рідко. На ринку з'явилися пандуси. Їх можна встановити не тільки в будинку, але і в будь-якій організації. Елемент має тривалий термін експлуатації, прийнятну вартість.

Люди з обмеженими можливостями повинні жити повноцінно. Якщо поставитися до вибору інвалідного візка відповідально, то модель зможе скрасити їх будні, наповнить кожен день новими емоціями, зустрічами і знайомствами.

Iнші рубрики:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок