Ортопедичне взуття, устілки

Ортопедичні устілки допомагають зменшити навантаження на гомілковостопний суглоб, забезпечують м'яку опору для обох дуг ступні. Анатомічно профільовані під вигин стопи. Полегшують больові відчуття, викликані навантаженнями. Запобігають ударним навантаженням на суглоби ніг, виникають, коли людина стоїть, або пересувається. Врівноважує тиск на підошву, забезпечуючи комфорт під час ходьби. Однією з переваг ортопедичних устілок є коригування деформаційної зміни пальців стопи, ліквідація хворобливих відчуттів, що забезпечить комфортність у стопах при ходьбі. Правильно підібрані ортопедичні устілки підтримують поперечні і поздовжні склепіння стопи, підвищують стійкість, кровообіг стоп, попереджають втому і розвиток патологічних станів опорно-рухової системи.

Якщо Ви носите вузьке або відкрите взуття, в цьому випадку корисними стануть напівустілки. Вони мають менший розмір, ніж устілка, повністю закриваються стопою, що робить їх невидимими для навколишнього середовища.

Відкоригувати положення пальців стопи, захистити їх від натирань допоможе функціональна межпальцевая перегородка. Вона використовується в лікувальних цілях або для зменшення больових відчуттів при стисненні пальців. Ці силіконові анатомічні перегородки знизять відчуття втоми і дискомфорту при регулярних або тривалих пересуваннях.

Для зменшення навантаження на п'яти, суглоби ніг і хребта рекомендуємо використовувати гелеві підп'яточнікі. Ці вироби мають тонку структуру, що спрямовано на відновлення затверділої шкіри ніг, незначних мозолів. Призначаються для людей з надмірною вагою, вагітним, спортсменам і людям, робота яких пов'язана з постійним перебуванням на ногах.

Iнші рубрики:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок