Підіймальні платформи з вертикальним переміщенням

Вертикальні підйомники для інвалідів

Долати перешкоди, пересуваючись інвалідним кріслом, буває непосильно важко. Підйоми, круті спуски, перепади висот і сходи - бар'єри, які неможливо подолати на інвалідному кріслі. У таких випадках потрібно додаткове обладнання. Один з найбільш затребуваних варіантів - вертикальні підйомники.

Що таке "вертикальний підйомник"?

Людина, що знаходиться в інвалідному кріслі, при наявності ліфта цілком може ним скористатися. Однак для подолання висоти в 6 м ліфти не встановлюють, а самостійно потрапити вызочнику на 2-3-й поверх без додаткового технічного засобу - нереально. По суті, вертикальний підйомник для інвалідів являє собою майданчик, що перемістить людину в інвалідному кріслі на необхідну висоту.

Принцип дії вертикального підйомника

Платформи вертикального переміщення для людей з інвалідністю є прості та універсальні пристрої для подолання перешкод. За принципом дії і своєю конструкцією вони нагадують ліфт:

пасажир в кріслі-колясці заїжджає на платформу, вибирає необхідну дію і переміщується на бажану висоту. З їх допомогою легко вирішуються найскладніші завдання адаптації будівель і вуличних територій.

Де використовується вертикальний підйомник?

Спеціалізований вертикальний підйомник для інвалідів встановлюються там, де немає можливості зробити пандус з комфортним кутом нахилу через відсутність місця для нього або проектування будівлі. Вони встановлюються там, де технічно і економічно неможливе (або недоцільне) застосування ліфтів.

Сфера застосування інвалідного вертикального підйомника досить широка:

  • в багатоповерхових будинках, обладнаних ліфтами, під час ремонту будинку або капітального ремонту ліфтового обладнання;
  • на вулицях, в парках з пересіченою місцевістю;
  • в громадських і адміністративних будівлях в період реконструкції.

Вертикальні підйомники для інвалідів від компанії Норма-Тренд використовується для транспортування людини на інвалідному кріслі-візку уздовж сходових прольотів (по прямій траєкторії) або вертикально - з одного поверху на інший. При використанні платформи людям з інвалідністю не потрібна стороння допомога.

Професіонали з компанії «Норма-Трейд» підберуть оптимальні характеристики, виготовлять проект і втілять його в життя, виконавши простий, зручний і сучасний вертикальний підйомник.

Iнші рубрики:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок