Підйомники для автомобільного транспорту

Підйомники автомобільні для інвалідів

Автомобільний підйомник для інвалідів надає можливість швидко і безпечно пересаджувати маломобільних людей в машину і назад. З таким пристроєм відразу вирішиться безліч проблем - буде простіше виїжджати на природу, прогулянки, відвідувати лікарні, магазини тощо.

Це дуже зручно, оскільки дозволяє не замикати людину «в чотирьох стінах». З автомобільним підйомником поїздка на машині стає звичайним заходом, а не подією дня, на яку потрібно витратити масу сил і часу.

Як встановлюються автомобільні підйомники?

Автомобільні підйомники для інвалідів - це підйомна платформа, за допомогою якої людей з обмеженими фізичними можливостями переміщують в салон автомобіля, автобуса або вагона.

Кріпиться такий підйомник на центральну стійку кузова - це компактний і практично непомітний пристрій, який займає мінімум місця і ніяк не обмежує функціонал машини. Конструкція його - функціональна, легко монтується в мікроавтобусі, автобусі або пасажирському вагоні.

У транспортному положенні такий майданчик не перекриває проріз дверей і аварійний вихід, що не порушує безпеку використання самого транспортного засобу.

Якщо ви шукаєте підйомний пристрій високої якості за вигідною ціною, тоді наш інтернет-магазин - те, що вам потрібно. Ми пропонуємо підйомники автомобільні, які розробляються досвідченими фахівцями і виготовляються з використанням високоякісних комплектуючих.

Iнші рубрики:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок