Протипролежневі подушки і матраци

Матраци та подушки з ортопедичним ефектом використовуються в лікувальних установах в період тривалого перебування хворих в ліжку і під час реабілітації. Також рекомендуються для комфортного сну і відпочинку здоровим людям. Забезпечують правильне розташування тіла людини і рівномірний розподіл навантаження, що знімає напругу на хребет, нормалізує периферичний кровообіг.

Протипролежневі матраци з ортопедичним ефектом застосовуються для профілактики пролежнів у важких і малорухомих хворих. Спеціальна форма поверхні матраца забезпечує достатню підтримку тіла, знижує больові відчуття в зонах тиску, зменшує тиск, рівномірно розподіляючи навантаження на всі зони, збільшує рівень комфорту і покращує вентиляцію, а також здійснює масажний ефект, тим самим покращуючи кровообіг і перешкоджаючи виникненню пролежнів. Протипролежневі матраци використовуються як у медичних установах, так і в домашніх умовах.

Ортопедичні подушки використовуються для зниження навантаження на шийний відділ хребта і нормалізації кровообігу. Використовуються людьми, які страждають на остеохондроз, мігренню, а також як профілактичний засіб для тих, хто великий проміжок часу проводить в сидячому положенні. Матеріали, з яких виготовлені дані подушки, мають алергенні властивості.

У нас можна підібрати подушку з ортопедичним ефектом для голови, попереку, ніг, під коліно, гомілку і з ефектом пам'яті. Такі подушки забезпечують комфорт і будуть корисні для здоров'я.

Iнші рубрики:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок