ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Допоміжне обладнання та пристосування для лежачих

Людина, яка змушена тривалий час перебувати в лежачому положенні, потребує спеціального обладнання, яке компенсує її обмеження в пересуванні.

Пристосування для таких пацієнтів ви можете купити в нашому магазині, всі вони розроблені у спеціалізованих установах та тестуються згідно з міжнародними стандартами, оскільки від правильно підібраного допоміжного обладнання залежить одужання пацієнта.

Практичність та комфорт

Таке обладнання компенсує фізичну обмеженість людини, перешкоджає появі інших ускладнень, тому при його підборі зверніть увагу на наступні фактори:

  • чи зроблено обладнання з безпечних матеріалів та чи не має гострих кутів;
  • чи зможе пристрій застосовуватись за призначенням через рік або два;
  • і навіть - чи сподобається колір та дизайн нового «помічника» вашій дитині.

Як допомагають допоміжні засоби реабілітації дітям та дорослим?

Люди з інвалідністю та лежачі пацієнти, що відновлюють свій організм після тривалої хвороби або операції, потребують особливих зручностей. Спеціальні пристрої компенсують обмеження в пересуванні, створюють необхідні умови. Таке обладнання чудово допомагає пацієнтам виконувати необхідні дії без сторонньої допомоги, як наприклад: підставки, підголовники, поручні, протипролежневі подушки.

Експлуатація таких технічних засобів спрямована на захист та підтримку роботи опорно-рухового апарату. У нашому магазині ви можете купити допоміжне обладнання, яке допоможе покращити якість життя людей з обмеженими можливостями та прискорити їх одужання.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок