ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Підйомники для автомобільного транспорту

Автомобільні підйомники для інвалідів від виробника ТОВ Норма Трейд


Право на безперешкодне пересування мають усі люди. Нерозумно вважати, що люди з обмеженими фізичними можливостями не мають потреби пересуватися містом. Більшість людей з інвалідністю в нашій країні, на жаль, досі не їде далі свого двору чи району, оскільки громадський транспорт не обладнаний спеціальним обладнанням.

Автомобільні підйомники для осіб з інвалідністью

Що ж таке автомобільний підйомник для осіб з інвалідністю, які пересуваються на колісному кріслі. Таке обладнання є обов'язковим при оснащенні громадського транспорту. Підйомна платформа піднімає людину на колісному кріслі і переміщує її всередину салону. Аналогічно відбувається і висаджування.

Управління автомобільним підйомником відбувається з кабіни водія або з пульта керування.

Так, такий пристрій вимагає кілька хвилин часу на те, щоб його розкласти, зробити посадку людини в салон і скласти підйомник. Але право всіх людей користуватися благами соціуму – безцінно і в жодному разі не повинно порушуватись.

Для чого потрібні автомобільні підйомники?

Власне, їхнє основне призначення – проводити безпечну посадку та висадку осіб з інвалідністю (на колісному кріслі) в салон транспортного засобу. Такими підйомниками можуть оснащуватися не тільки автобуси, маршрутні таксі, трамваї та ін., але також приватні соціальні таксі. Такий транспорт є у великих містах і є дуже популярним серед осіб, що пересуваються на колісному кріслі.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • каркас платформи виготовляється з сталевого товстостінного профілю, покритого порошковою атикорозійною фарбою; підлога та пандус - з рифленого алюмінієвого листа;
  • підйомник оснащений додатковими бічними поручнями;
  • керування платформою здійснюється супроводжуючою особою за допомогою пульта управління;
  • підйомник оснащений ручним механізмом аварійного спуску/підйому;
  • після експлуатації, підйомник компактно складається, дозволяючи використовувати транспортний засіб у звичайному режимі.

Чому автомобільні підйомники вигідно замовляти у нас, у компанії Норма Трейд?

Ми є вітчизняним виробником і понад 20 років працюємо на ринку. Ми спеціалізуємося на реабілітаційному та медичному обладнанні, товарах для осіб з інвалідністю, побутових пристроях для полегшення побуту тощо. Вся продукція, яку ми виготовляємо, максимально адаптована для людей з обмеженими можливостями, після травм чи операцій та людей похилого віку.

А цінова політика дозволяє нам бути лідерами в галузі, оскільки власне виробництво та повний виробничий цикл дає нам можливість мати найкращі ціни в Україні та бути доступними як великим підприємствам, так і приватним особам.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок