ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Підйомники та пандуси для осіб з інвалідністю

Підйомники для осіб з інвалідністю та пандуси купити в Україні

Люди, які пересуваються в кріслі колісному, потребують уваги і підтримки. Повноцінне життя немислиме без руху. Зберегти можливість вільно пересуватися допомагають підйомні платформи. Будівлям і територіям потрібні надійні пристрої, якими кожна людина з обмеженими фізичними можливостями зможе самостійно користуватися і при цьому відчувати себе комфортно.

Щоб зробити пересування людини на кріслі колісному або людини з будь-якими фізичними вадами простим і безпечним, потрібно не так і багато. Точний підбір обладнання, відповідальний монтаж і своєчасне обслуговування - ось головні складові якісного вирішення завдання адаптації будівлі чи території.

Підйомники для інвалідів та пандуси: види

За принципом дії підйомники (пандуси) для людей з інвалідністю бувають наступних видів:

  • Вертикальні підйомники допомагають безпечно подолати сходи. Вони схожі на ліфт за своєю конструкцією. Людина на кріслі колісному самостійно заїжджає на майданчик підйомника і по вертикальній траєкторії піднімається на потрібний поверх.
  • Крісельні підйомники по конструкції виглядають як крісло. Такі моделі дозволяють легко адаптувати для осіб з інвалідністю сходові марші будь-якої складності.
  • Похилі підйомники призначені для спуску / підйому сходами. Платформа закріплюється над сходами, переміщення відбувається під нахилом (ручний або автоматичний режим).
  • Гусеничні підйомники - це мобільні платформи, які використовуються для кріплення до крісла колісного. Пересування здійснюється за рахунок гумових гусениць на підйомнику.
  • Мобільні підйомники - універсальні платформи, які легко переміщуються, усуваючи перешкоди там, де немає стаціонарних підйомників. Працюють від акумулятора.

Пандуси для осіб з інвалідністю

Пандуси є необхідними елементами будь-якої громадської будівлі. В Україні вже кілька років діють норми, що гарантують наявність пристосувань для осіб з інвалідністю мати безперешкодний доступ до магазинів, аптек, комунальних установ, поліклінік, банків, готелів тощо. Таким обладнанням і є пандус.

Види пандусів: стаціонарні та портативні (переносні).

Стаціонарний пандус встановлюється для постійного використання. Таку конструкцію можна бачити у підземних переходах, у більшості багатоквартирних будинків, магазинах, медичних клініках, державних структурах.

Мобільні або портативні пандуси – це знімні конструкції, які виносять та заносять за потребою. Якщо через якісь причини до будівлі не можна прилаштувати стаціонарний пандус, у такому випадку зазвичай є переносний.

Конструкція пандуса проста – дві паралельні рейки для коліс коляски створюють стабільну та стійку колію. Крім рейок є ручка для зручності заїзду та з'їзду.

Підйомники і пандуси «Норма Трейд»: власне виробництво

Один з напрямків нашої компанії - створення власної лінійки підйомників і пандусів для осіб з інвалідністю.

Переваги нашої продукції:

  • зручна конструкція;
  • система управління, продумана до найдрібніших деталей;
  • безпека виробів;
  • доступні ціни.

Сьогодні обов'язковим і необхідним атрибутом будь-якого приміщення, яке можуть відвідувати люди похилого віку і люди з обмеженими фізичними можливостями пересування, є підйомник або пандус. Такі конструкції встановлюються перед входом в житлові будинки, супермаркети, адміністративні будівлі, ТРЦ. Вони полегшують підйом / спуск сходинкам маломобільних груп населення, але вони різняться за своїм механізмом, функціональністю і комплектацією.

Підйомники і пандуси «Норма Трейд» дозволять забезпечити людей з обмеженими фізичними можливостями якісними, безпечними і надійними пристосуваннями для їх транспортування або переміщення.

КАТАЛОГ продукції ТОВ "Норма Трейд" >>> 

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок