Підйомники та пандуси для осіб з інвалідністю

Підйомники для осіб з інвалідністю та пандуси купити в Україні

Люди, які пересуваються в інвалідному кріслі, потребують уваги і підтримки. Повноцінне життя немислиме без руху. Зберегти можливість вільно пересуватися допомагають підйомні платформи. Будівлям і територіям потрібні надійні пристрої, якими кожна людина з обмеженими можливостями зможе самостійно користуватися і при цьому відчувати себе комфортно.

Щоб зробити пересування людини на інвалідному кріслі або людини з будь-якими фізичними обмеженнями простим і безпечним, потрібно не так і багато. Точний підбір обладнання, відповідальний монтаж і своєчасне обслуговування - ось головні складові якісного вирішення завдання адаптації будівлі чи території.

Підйомники для інвалідів та пандуси: види

За принципом дії підйомники (пандуси) для людей з інвалідністю бувають наступних видів:

  • Вертикальні підйомники допомагають безпечно подолати сходи. Вони схожі на ліфт за своєю конструкцією. Людина на кріслі-колясці самостійно заїжджає на майданчик підйомника і по вертикальній траєкторії піднімається на потрібний поверх.
  • Крісельні підйомники по конструкції виглядають як крісло. Такі моделі дозволяють легко адаптувати для людей з інвалідністю сходові марші будь-якої складності.
  • Похилі підйомники призначені для спуску / підйому сходами. Платформа закріплюється над сходами, переміщення відбувається під нахилом (ручний або автоматичний режим).
  • Гусеничні підйомники - це мобільні платформи, які використовуються для кріплення до крісла-коляски. Пересування здійснюється за рахунок гумових гусениць на підйомнику.
  • Мобільні підйомники - універсальні платформи, які легко переміщуються, усуваючи перешкоди там, де немає стаціонарних підйомників. Працюють від акумулятора.

Підйомники і пандуси «Норма Трейд»: власне виробництво

Один з напрямків нашої компанії - створення власної лінійки інвалідних підйомників і пандусів для людей з інвалідністю.

Переваги нашої продукції:

  • зручна конструкція;
  • система управління, продумана до найдрібніших деталей;
  • безпеку виробів;
  • доступні ціни.

Сьогодні обов'язковим і необхідним атрибутом будь-якого приміщення, яке можуть відвідувати люди старшого віку і люди з обмеженими можливостями пересування, є підйомник або пандус. Такі конструкції встановлюються перед входом в житлові будинки, супермаркети, адміністративні будівлі, ТРЦ. Вони полегшують підйом / спуск сходинкам маломобільних груп населення, але вони різняться за своїм механізмом, функціональністю і комплектацією.

Підйомники і пандуси «Норма Трейд» дозволять забезпечити людей з обмеженими можливостями якісними, безпечними і надійними пристосуваннями для їх транспортування або переміщення.

Iнші рубрики:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок