ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Медичні меблі

Медичні меблі за найкращими цінами та швидкою доставкою будь-яким перевізником по Україні.

Одним з найрозвиненіших напрямків діяльності нашого підприємства «Норма Трейд» є розробка та виробництво сучасних, надійних та доступних за ціною медичних меблів. Даний вид товарів є необхідним атрибутом будь-якого медичного, оздоровчого чи косметологічного закладу, чи то кабінет, чи повноцінна багатопрофільна клініка.

На нашому підприємстві виготовляються медичні меблі різного призначення:

- столики та тумби медичні – призначені для розміщення ними медикаментів, перев'язувальних матеріалів, медичних інструментів.

- столи, каталки та кушетки – вид медичних меблів, що використовується для перевезення хворих або для проведення перев'язок, нескладних операцій, забору аналізів та ін.

- банкетки та стільці для клініки – використовуються для пацієнтів (у вестибюлях, коридорах, залах).

- крісла медичні - поділяються на кілька видів: гінекологічні крісла, крісла для переливання крові, косметологічні крісла. Це зручні ергономічні крісла, які зручні як для пацієнта, так і для медичного персоналу.

- ліжка та шафи – використовуються для хворих у стаціонарах, а шафи – для зберігання медикаментів та інструментів.

- підставки, штативи та ширми – допоміжні, але також дуже потрібні медичні меблі, призначені для кріплення ємностей з медичними розчинами, для використаних перев'язувальних матеріалів. Ширми використовуються в роздягальнях та процедурних кабінетах.

Всі меблі медичні виготовляються з міцних та екологічно чистих матеріалів, які витримують багаторазове миття та обробку спеціальними дезінфікуючими розчинами. Меблі нашого виробництва надійні та зручні, а також дуже доступні за ціною, особливо в порівнянні із західними аналогами.

Меблі медичні купити можна як на нашому сайті, так і в спеціалізованих медичних магазинах, що представляють нашу продукцію.

Якщо перед вами постало питання «Де купити медичні меблі», ми з радістю допоможемо вам визначитися, підберемо оптимальний асортимент та кількість одиниць того чи іншого товару, порадимо найбільш популярні моделі та забезпечимо оперативну доставку до будь-якого міста України!

Всі види наших виробів: від медичних столиків та банкеток до шаф і ліжок виготовляються з якісного металу з полімерно-порошковим покриттям, стійким до механічних пошкоджень, а також вони витримують багаторазову щоденну обробку дезінфікуючими розчинами.

Сучасні медичні меблі забезпечують усі необхідні умови для лікування хворих, а також проведення різноманітних діагностичних процедур.

Медичні меблі – необхідний атрибут будь-якої оздоровчої установи, будь то невелика приватна клініка, державна лікарня або сучасні пансіонати та санаторії. Виробники медичних меблів використовують передові технології, легкі, але міцні матеріали та екологічно чисті компоненти. Звичайно, досить великий список меблів для клінік імпортується з-за кордону. Але не завжди такий товар кращий і, звичайно, він не зовсім доступний за ціною.

Наше виробниче підприємство «Норма Трейд» знаходиться у Полтаві, а основним напрямком є виробництво медичних меблів. Відповідно, відповісти на запитання «де купити медичні меблі» – дуже просто, тому що. на даний момент ми працюємо по всій Україні, пропонуючи найкращі ціни та швидку доставку будь-яким перевізником.

Медичні шафи, тумби, банкетки, кушетки, візки та багато іншого можна купити недорого, зручно та швидко. Або відвідавши наш магазин, або ж залишивши заявку через сайт. Наші спеціалісти зв'яжуться з вами, і вибраний товар через пару днів вже буде у вас.

Купити меблі для клініки насправді не складно, і навіть якщо ви поки що не знаєте, який асортимент вам потрібен, або скільки одиниць певних товарів потрібно – не біда. Телефонуйте нам, і разом із професійним консультантом ви визначитеся, як правильно та оптимально зручно замовити медичні меблі.

Безумовно, медичні меблі від виробника – це найкращий варіант, тому що. ви завжди знаєте, з чого вона виготовлена, всі сертифікати та інструкції російською (українською) мовою, а також, що дуже важливо, у разі поломки або втрати елементів, можна зателефонувати нам і дозамовити необхідні комплектуючі до меблів, придбаних раніше у нас.

Залишились питання? Зателефонуйте нам і ви переконаєтеся, що все необхідне, якісне та доступне виробляється на нашому підприємстві.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок