ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Велосипеди для дітей з ДЦП

Розвинути координацію рухів, зміцнити ослаблені м'язи ніг і спини та захоплююче провести час на прогулянці дітям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом або страждають дитячим церебральним паралічем, допоможе спеціальний велосипед для дітей з ДЦП.

При регулярному використанні такого велосипеда у дитини з ДЦП розвиватиметься правильна постава, будуть помітними покращення дихальної функції, суглоби набудуть гнучкості, стануть міцнішими м'язи ніг, спини та живота, покращиться загальний фізичний розвиток та життєдіяльність дитини.

Особливості конструкції велосипедів для дітей із ДЦП

Велосипеди для дітей з ДЦП допомагають відновлювати рухові функції ніг, зміцнювати кістковий скелет та м'язи дитини.

Моделі таких велосипедів бувають різними, але всі мають:

  • Зручне сидіння, що підтримує спину дитини (у деяких моделях - регулюється по куту нахилу та висоті, підлаштовуючись під потреби малюка).
  • 3 колеса, що забезпечує надійну стійкість велосипеда.
  • Низьку раму, яка правильно розподіляє центр тяжіння, не дозволяючи конструкції, за рахунок міцного матеріалу, перекинутися.
  • Батьківську ручку, завдяки якій дорослі можуть допомагати дитині пересуватися велосипедом.

Деякі моделі оснащені кошиком для речей, дзеркалом, додатковими ременями, що фіксують тіло малюка.

На такому велосипеді можна сміливо вирушати з дитиною, яка страждає на ДЦП, на прогулянку або виконувати заняття в домашніх умовах.

Як здійснити купівлю велосипеда для дітей із ДЦП?

Купити велосипед чи будь-яке інше спецобладнання для розвитку та реабілітації дітей, які страждають на захворювання опорно-рухового апарату, зокрема на дитячий церебральний параліч, можна у будь-який час у нашому спеціалізованому інтернет-магазині компанії «Норма Трейд».

Ми швидко обробляємо всі замовлення та надсилаємо товар своєму замовнику. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас виникли питання.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок