ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Обладнання для дітей з ДЦП

Діти з діагнозом ДЦП потребують більше любові і турботи. При вмілому і грамотному підході до реабілітації та лікуванні цієї хвороби можна досягти істотного підвищення якості життя дитини. Саме для цього призначене спеціальне обладнання для дітей з ДЦП. Ми пропонуємо якісне обладнання, яке допоможе вам запобігти багатьох ускладнень.

Устаткування для дітей з ДЦП стають їх надійним другом і помічником, адже завдяки руху вони покращують самопочуття дитини, а також загартовують дух і зміцнюють психіку.

Використовуючи спеціальне обладнання для дітей з ДЦП, надається можливість знайти плавність, симетричність рухів і рівновагу при ходьбі. Розробляючи суглоби і м'язи, діти стають витривалими і сильними, у них поліпшується настрій і знімається емоційне напруження. Точково навантажуючи м'язи, ослаблі за час перебігу хвороби, можна привести організм в тонус, поліпшити фізичну форму.

Результатом регулярного виконання вправ стає попередження дистрофії м'язів, зміцнення зв'язкового апарату, гармонізація фізичного розвитку дитини. Реабілітаційні тренажери допомагають усунути больовий синдром, відновити нормальний метаболізм в ураженій області, повернути природну рухливість.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок