ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Обладнання для фізичної реабілітації, залів ЛФК

Реабілітаційне обладнання для залів ЛФК (реабілітація після інсульту, травм). Тренажери для осіб з інвалідністю

ТОВ «Норма-Трейд» (м. Полтава) більше 10 років виробляє різне реабілітаційне обладнання для людей з обмеженими фізичними можливостями. Наше підприємство реалізує широкий спектр лікувально-профілактичного, лікувально-оздоровчого, спортивного обладнання, застосовуваних у спортивних залах, оздоровчих комплексах, залах лікувальної фізкультури, шкільних і дошкільних установах, відбудовних та реабілітаційних центрах, територіальних центрах з обслуговування пенсіонерів та одиноких громадян.

Область застосування обладнання для реабілітації - кардіологія, неврологія, гінекологія, вертебрологія, ортопедія, травматологія, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, соціально-побутова, трудова та медична реабілітація інвалідів та хворих з порушеннями опорно-рухового апарату, реабілітація після протезування кінцівок, посттравматична реабілітація.

Для відновлення організму після травми, інсульту або для витягнення хребта необхідно купити реабілітаційне обладнання. Механотерапія, що виконується за його допомогою, дозволяє розробляти суглоби, кінцівки, у своїй виконується стимуляція м'язів і глибоких рецепторів.

Підприємство «Норма Трейд» пропонує реабілітаційне обладнання для дітей інвалідів та спеціальні тренажери. Для активного включення в роботу м'язів самим пацієнтом необхідні спеціальні тренажери, реабілітаційні сходи та бруси, шведські стінки та бігові доріжки, а також обладнання для підвісної терапії (кінезітерапія), коли за допомогою горизонтального вивішування хворого для створення умов невагомості виключаються з роботи певні м'язи. Цей метод особливо цінний для хворих, які перенесли інсульт, а також за наявності різних захворювань суглобів та хребта. Застосування спеціалізованих пристроїв – це швидка реабілітація після інсульту.

Ми пропонуємо якісне обладнання для медичних закладів, яке широко використовується для реабілітації дорослих та оздоровлення дітей. Наше реабілітаційне обладнання для інвалідів встановлюється в санаторіях та пансіонатах, у залах лікувальної та спортивної фізкультури, у реабілітаційних центрах, воно також може застосовуватися людьми з обмеженими можливостями у домашній обстановці у профілактичних цілях або для відновлення організму.

На сьогоднішній день підприємство випускає близько 70-ти видів тренажерів. Тренажери для інвалідів виконані у вигляді металевих конструкцій із застосуванням дерева і фанери. Всі конструкції мають невелику вагу, надійні і прості у використанні.

Наші вироби використовуються:

   -  в домашніх умовах;

   -  в медичних установах;

   -  у реабілітаційних центрах;

   -  для відновлення і розвитку рухових функцій у дорослих і дітей, у тому числі з діагнозом ДЦП та синдромом Дауна.

Частина продукції випускається за індивідуальними замовленнями. При цьому враховуються антропометричні дані пацієнтів і геометрія приміщення, де експлуатується реабілітаційне обладнання.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок