Обладнання для фізичної реабілітації, залів ЛФК

ТОВ «Норма-Трейд» (м. Полтава) більше 10 років виробляє різне реабілітаційне обладнання для людей з обмеженими фізичними можливостями. Наше підприємство реалізує широкий спектр лікувально-профілактичного, лікувально-оздоровчого, спортивного обладнання, застосовуваних у спортивних залах, оздоровчих комплексах, залах лікувальної фізкультури, шкільних і дошкільних установах, відбудовних та реабілітаційних центрах, територіальних центрах з обслуговування пенсіонерів та одиноких громадян.

Область застосування обладнання для реабілітації - кардіологія, неврологія, гінекологія, вертебрологія, ортопедія, травматологія, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, соціально-побутова, трудова та медична реабілітація інвалідів та хворих з порушеннями опорно-рухового апарату, реабілітація після протезування кінцівок, посттравматична реабілітація.

На сьогоднішній день підприємство випускає близько 70-ти видів тренажерів. Тренажери для інвалідів виконані у вигляді металевих конструкцій із застосуванням дерева і фанери. Всі конструкції мають невелику вагу, надійні і прості у використанні.

Наші вироби використовуються:

   -  в домашніх умовах;

   -  в медичних установах;

   -  у реабілітаційних центрах;

   -  для відновлення і розвитку рухових функцій у дорослих і дітей, у тому числі з діагнозом ДЦП та синдромом Дауна.

Частина продукції випускається за індивідуальними замовленнями. При цьому враховуються антропометричні дані пацієнтів і геометрія приміщення, де експлуатується реабілітаційне обладнання.

Iнші рубрики:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок