ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Ходунки-стільці (ролери) для дітей з ДЦП

 Ходунки-стільці для дітей з ДЦП

Ходунки-роллери для датей з ДЦП

Ціна: 11 100 грн

в наявності

Ходунки-стільці (ролери) для дітей з ДЦП спеціально розроблені для спрощення самостійного пересування малюків з обмеженими руховими можливостями як у приміщеннях, так і під час прогулянок на вулиці.

Дітям із ДЦП необхідний більший контроль тулуба за збереження вертикального становища. Почуватися впевненіше допоможуть їм спеціальні ходунки.

Ходунки-стільці для дітей із ДЦП оснащені:

  • фіксатором для тазу;
  • нековзними ручками, які дозволяють батькам регулювати рух;
  • стабілізатором спини;
  • колесами з фіксацією поворотного механізму, які забезпечують нормальну амортизацію та безпеку пересування.

Незамінні у процесі реабілітації

Відомо, що ходьба зміцнює роботу м'язів та кісток, зменшує контрактури суглобів, знижує спастичність, покращує координацію та впевненість у власному тілі.

Ходунки-стільці на чотирьох колесах призначені для дітей-інвалідів, які страждають на різні форми ДЦП, вони допомагають утримувати рівновагу при ходьбі та стоянні, сприяють усуненню порушень постави та патологічної установки стоп.

Стабілізатор спини має підтримуючі подушки, що фіксують тулуб в одному положенні, а також страхувальний ремінь для безпеки.

Як купити ходунки-стільці для дітей з ДЦП?

Купити ходунки для дітей з ДЦП ви можете у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною з доставкою до будь-якої точки України. Уточніть, будь ласка, перед купівлею актуальну ціну у наших менеджерів у телефонному або онлайн режимі, а також регіон доставки.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок