ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Стійки, парти, стільці, вертикалізатори

Як можна забезпечити дітям з ДЦП комфортну та безпечну навчальну діяльність?

Інтернет-магазин «Норма Трейд» надасть вам експертну та кваліфіковану допомогу у виборі обладнання для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату: стійки, парти, стільці, вертикалізатори.

Стіл-парта та стійка-парта для дітей з ДЦП, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині, відповідають усім необхідним технічним вимогам, а саме:

  • Зручне м'яке сидіння із надійними фіксаторами ніг.
  • Ніжки мають механізми, що забезпечують легке регулювання висоти столу.
  • Стільниця з функцією зміни нахилу кута, щоб дитина могла самостійно встановити бажаний їй нахил робочої поверхні столу.
  • Відсіки для навчального приладдя.

Завдяки таким характеристикам столу стає можливим виконати індивідуальне налаштування робочого місця, ґрунтуючись на комфорті, потребі та безпеці дитини, що позитивно впливає на освітню діяльність дитини.

Переваги вертикалізатора для дітей із ДЦП

  • Можливість регулярно приймати вертикальне положення тіла, що важливо для дітей з обмеженою рухливістю як з медичної, так і з психологічної точки зору.
  • Профілактика остеопорозу, вивихів тазостегнових суглобів.
  • Розвиває координацію рухів, привчає тіло до нового положення у просторі.

Вертикалізатор з регульованими опорами для ніг, оснащений ременями, що стабілізують, зручними поручнями і регульованою висотою столу, дозволяє комфортно розміщувати дитину з порушенням рухової активності у вертикальному положенні. Рекомендований для дітей з відсутнім або недостатнім контролем положення тіла внаслідок ДЦП, ураження головного та спинного мозку різної природи, травм хребта або інших суттєвих порушень функції опорно-рухової системи.

Обладнання для інклюзивного класу чи домашнього використання

Інтернет-магазин «Норма Трейд» надасть вам експертну та кваліфіковану допомогу у виборі обладнання для інклюзивного класу. Також важливо, що дане оснащення надає суттєвий психологічний ефект: за його допомогою дитина може перебувати на одному рівні з однолітками, завдяки чому підвищується соціальна адаптація та покращується емоційний стан дитини.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок