ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Засоби для пересування

Засоби для пересування: палиці, милиці, ходунки

Для полегшення пересування людей з інвалідністю використовують різні засоби для пересування. До них відносяться - палиці, милиці, ходунки. Ці засоби використовуються при травмах нижніх кінцівок, вони служать додатковою точкою опори і сприяють збереженню рівноваги під час ходьби.

Милиці: пахвові і ліктьові

В період реабілітації після травм і операцій на нижніх кінцівках необхідний щадний руховий режим. У цей період вагу тіла необхідно перенести на верхню частину тулуба і руки. Допоможуть в цьому милиці: пахвові або з опорою під лікоть. Щоб уникнути ускладнень, важливо правильно підібрати розмір.

Тростини

Палиця допомагає підтримувати рівновагу при ходьбі, перенести вагу тіла, зняти напругу з ніг. Важливо правильно визначитися з вибором за індивідуальними параметрами.

Ходунки для дорослих, літніх людей і дітей

Ходунки допомагають перенести вагу тіла на руки, розвантаживши нижні кінцівки. Для зручності користувача існують: фіксовані моделі, а також "крокуючі" ходунки, моделі на коліщатках (ролятори), для дорослих і розроблені спеціально для маленьких пацієнтів. Всі вони допомагають підтримувати рівновагу, дають стійкість у вертикальному положенні.

Особливості милиць і палиць

В каталозі запропонована продукція для реабілітації після травм і для людей з порушеннями. Перед тим, як купити милиці або палиці (тростини), потрібно акцентувати увагу на рекомендаціях лікуючого лікаря. Ми пропонуємо функціональні і надійні товари для реабілітації хворих, що відповідають високим експлуатаційним вимогам і санітарним нормам.

  • Підприємство випускає продукцію як для дорослих, так і для дітей.
  • Вс і палиці, милиці та ходунки виготовлені з міцних і якісних сучасних матеріалів, що гарантує їх довговічність і надійність в експлуатації.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок