ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Підвісна терапія

Підвісна терапія – універсальна система для реабілітації

Реабілітаційна кабіна – є важливим елементом відновного лікування при проведенні кінезотерапії.

Підвісна терапія – це система навантаження опорно-рухового апарату в стані невагомості для збільшення сили м’язів, відновлення амплітуди рухів, нормалізації тонусу, покращення балансу та координації рухів.

Реабілітаційна клітка з підвісами – це комплекс для фізичної реабілітації при захворюваннях опорно-рухового апарату, травмах і захворюваннях головного і спинного мозку, після перенесених інсультів та травм.

Рух - це життя, з цим сперечатися немає сенсу. Але, як показує практика, деякі хвороби не завжди вдається вилікувати лише таблетками і спокоєм. Багато фахівців лікують рухом, використовуючи для цього кінезітерапію. Це принципово новий підхід в реабілітації після травм, інсульту, в лікуванні захворювань хребта і суглобів без ліків і операцій.

Що таке кінезітерапія?

"Кінезітерапія» походить від двох слів: рух ( «кинезис») і лікування ( «терапія»), тобто - лікування рухом. Цей метод, з використанням багатофункціонального обладнання для підвісної терапії, дозволяє зняти навантаження з хребта і суглобів, відновити мікроциркуляцію в м'язах хребта, при цьому усуваючи спазми і набряки.

Підвісна терапія (кінезітерапія) має величезне значення для відновного лікування. Під час такого витягнення стимулюються рецептори м'язів і інших тканин, за рахунок чого посилюється імпульсація в кору головного мозку. Реабілітація після інсульту заснована на цьому принципі, так як кінезітерапія дозволяє відновити повноцінну працездатність після перенесеного інсульту або травм. А це - вірний і надійний шлях до здоров'я.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок