ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Ходунки

Ходунки на колесах Х-10

ціну уточнюйте

в наявності

Ходунки

Ходунки для осіб з інвалідністю використовуються людьми з сильно вираженими проблемами опорно-рухового апарату, після перенесених травм, при хворобах нижніх кінцівок, хребта, дітьми з ДЦП та ін. Вони складаються з легких алюмінієвих трубок, з'єднаних між собою і утворюють міцну конструкцію, зручних ручок і наконечників для того, що крокує або пересування. Поширеними моделями також є ходунки з коліщатками та регулюванням по висоті.

Ходунки: особливості

Багато моделей мають регулювання по висоті, що забезпечує максимальну зручність пересування, можливість переставляти поперемінно праву і ліву сторони імітують природний процес ходьби, дозволяючи розробляти правильні навички та покращувати стан ніг, хребта, і в цілому опорно-рухового апарату.

Конструкції ходунків, які виробляє наше підприємство «Норма Трейд», мають:

  • міцну, але в той же час, легку раму,
  • зручні ручки,
  • міцні наконечники.

Дитячі ходунки

Дитячі ходунки легкі і зручні, можуть складатися (як і для дорослих), прості в догляді. Ходунки для дітей користуються великим попитом, оскільки є незамінним помічником дітям з ДЦП, з порушеннями рівноваги або іншими проблемами, що роблять неможливим самостійне пересування.

Власне виробництво, широкий асортимент, низькі ціни, гарантія виробника

Ходунки для інвалідів купити можна на нашому сайті або в спеціалізованих магазинах/аптеках, які пропонують дану продукцію. Наша компанія виготовляє ходунки з урахуванням побажань пацієнтів, тому наша продукція відрізняється надійністю, зручністю у використанні і дуже привабливою ціною.

Купити ходунки для людей з порушенням в наш час дуже просто, але обов'язково звертайте увагу на матеріал виготовлення і зручність застосування. Вони повинні бути легкі і міцні, зручні саме під зріст і вагу людини, яка буде ними користуватися. Ходунки ціна - частий запит в нашому магазині. Але оскільки ми є виробником даного товару, тому пропонуэмо найбільш вигідну ціну для наших покупців.

Iнші рубрики:

Замовити
дзвінок