ТОВАРИ ТА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ для людей з інвалідністю

36007 Україна,
м. Полтава, вул. Ковпака, 53

0

Палиці для осіб з інвалідністю

Палиця дерев'яна НТ-01-003

Ціна: 177 грн

в наявності

Палиці для інвалідів

Палиця для інвалідів - це ортопедичний інструмент для створення додаткової опори при ходьбі на вулиці і вдома. За рахунок створення додаткової точки опори, з допомогою палиці не тільки поліпшується рівновага і стійкість людини, але і полегшується навантаження на ноги. Людям з обмеженими можливостями, людям похилого віку, а також у період реабілітації тростина стане справжнім помічником. У наші дні існує безліч різновидів такого обладнання, як палиці для інвалідів.

Основні різновиди палиць для інвалілів:

Палиця для ходьби

Сама палиця (тростина) виготовляється зі сталі, алюмінію, склопластику або дерева, на кінці має змінний гумовий елемент, який забезпечує кращу фіксацію палиці і більшу рівновагу для людини. Ручка токої палиці може бути виготовлена з різних матеріалів, але обов'язково повинна бути зручною - чим ширша, тим краща. При обхваті ручки палиці пальці не повинні торкатись долоні - так досягається максимальний комфорт при використанні палиці людьми похилого віку або людьми з інвалідністю.

Протиковзкі тростини

Такі моделі найбільш популярні в холодну пору року, коли на вулиці слизько. Спеціальний противоскользящий штир висувається з наконечника і протистоїть ковзанню, при натисканні штир заходить у своє вихідне положення. Такі палиці працюють за принципом затвора.

Телескопічна палиця (регульована)

Даний вид палиці дозволяє налаштувати її на зручну висоту саме під пацієнта.

Багатоопірна палиця

Така палиці є популярною серед людей з частим і сильним запамороченням, а також для людей з ДЦП чи порушеннями опорно-рухового апарату. Дана палиця має кілька ніжок, що забезпечує найкращу рівновагу і комфорт при пересуванні.

Палиця-орієнтир

Такі тростини призначені для вільного і самостійного переміщення незрячих людей. Даний вид палиць не є опорою, а грає роль помічника і орієнтира.

У будь-якому випадку, палиця - це незамінний атрибут для людей з порушеннями опорно-рухового апарату, для тих, хто відчуває труднощі при ходьбі, для хворих на ДЦП, після протезування кінцівок, в період реабілітації і просто для людей похилого віку.

Широкий асортимент, низькі ціни, гарантія виробника!

Палиці для інвалідів - незамінний помічник при проблемах пересування, і ми знаємо, як полегшити життя і збільшити мобільність нужденних людей. Необхідно звернути увагу на вагу палиці (чим легша, тим зручніша), на ширину рукоятки (чим ширша, тим краща), на матеріал палиці і наконечник, який повинен щільно прилягати до палиці, забезпечуючи хороше зчеплення з поверхнею і стійкість для людини.

Наше підприємство «Норма Трейд» виготовляє палиці (тростини) з різних матеріалів: металу, полімеру, дерева. Також ми керуємося перевагами самих пацієнтів і розробляємо нові модифікації для ще більшої зручності у їх використанні. Телефонуйте або замовляйте палиці для ходьби на нашому сайті, переконайтеся в якості і доступності наших товарів!

Iнші рубрики:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок